рішення 13 сесії 7 скликання №13/08 від 21 лютого 2017 року

24.02.2017

 gerb_black and white 
 УКРАЇНА 
 ВЕРХНЬОПОКРОВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 
 СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
 

тринадцята сесія сьомого скликання

 
 

РІШЕННЯ

 
від 21 лютого  2017 року

     №13/08

с.Верхня Покровка

Щодо невідкладних заходів по

недопущенню заносу збудника

Африканської чуми свиней на

територію сільської ради ”

 

      Враховуючи безпосередньо близькість вогнища захворювання на АЧС(с. Чмирівка, Старобільського району, Луганської області) від території Верхньопокровської сільської ради з метою недопущення занесення збудника хвороби на територію сільської ради та підвищення ефективності проведення профілактичних заходів проти Африканської чуми свиней,    Верхньопокровська сільська рада

 ВИРІШИЛА:
  1. Виконавчому комітету через оголошення довести до відома керівників усіх форм власності та сільське населення про надзвичайно складну епізоотичну ситуацію щодо Африканської чуми свиней на території Чмирівської сільської ради, Старобільського району.
  1. Виконавчому комітету сільської ради письмово ознайомити керівників с/г підприємств, приватних підприємців  у сфері торгівлі (магазини, кафе-бар) про небезпеку і профілактичні заходи щодо запобігання занесення збудника хвороби на територію сільської ради.
  1. Затвердити План невідкладних заходів щодо недопущення збудника Африканської чуми свиней на території Верхньопокровської сільської ради. (план заходів можно переглянути тут).
  1. Контроль за виконанням Плану невідкладних заходів щодо недопущення збудника Африканської чуми свиней на територію Верхньопокровської сільської ради покласти на сільського голову Цукур В.А.
 
Сільський головаВ.А. Цукур