рішення 13 сесії 7 скликання №13/09 від 21 лютого 2017 року

24.02.2017

 gerb_black and white 
 УКРАЇНА 
 ВЕРХНЬОПОКРОВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 
 СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
 

тринадцята сесія сьомого скликання

 
 

РІШЕННЯ

 
від 21 лютого  2017 року

     №13/09

с.Верхня Покровка

Про організацію громадських

та інших робіт тимчасового

характеру на 2017 рік

 

      Відповідно до ст.. 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. №175, враховуючи необхідність організації суспільно корисних громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь в інтересах територіальної громади, з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб, керуючись ст.. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради

 ВИРІШИЛА:
  1. Визначити Верхньопокровську сільську раду, як роботодавця, за участю якого планується організація і проведення громадських робіт.
  2. Спеціально створити 2 тимчасових  робочих  місць для участі у громадських роботах.
  3. Подати Старобільському районному центру зайнятості інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць, відповідно до якої Старобільський районний центр здійснює направлення осіб.
  4. З особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру укладати в письмовій формі строкові трудові договори на строк, що сумарно протягом року не можуть перевищувати 180 календарних днів.
  5. Затвердити перелік видів громадських робіт, які носять суспільно-корисну спрямованість , відповідають потребам громади, сприяють її соціальному розвитку та визнані пріоритетними:

–          Підсобні роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери(дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, дитячих оздоровчих таборах ;

–          Підсобні роботи з відновлення памяток архітектури, історії і культури;

–          Підсобні роботи в сільській місцевості на ремонті приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та інвалідів, що проводяться за рішенням Верхньопокровської сільської ради;

–          Інші види підсобних робіт;

–          Благоустрій та озеленення території с. Верхня Покровка, кладовищ, зон відпочинку і туризму, придорожніх смуг;

–          Впорядкування місць меморіального поховання, які мають офіційний статус;

–          Догляд за особами похилого віку та інвалідами вдома, а також догляд за хворими в закладах здоров’я;

–          Робота з документацією;

–          Посадка і догляд за лісокультурами;

–          Рубка і санітарна чистка лісу;

–          Обов’язки молодшої медичної сестри;

–           Різні види сільськогосподарських робіт;

–           Роботи по будівництву та ремонту шляхів;

–           Інші види робіт, як некваліфіковані, так і кваліфіковані;

–           Підсобні роботи з відновлення бібліотечного фонду в бібліотеках.

–           Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією.

  1. У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюється за рахунок коштів сільського бюджету та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію.
  2. Головному бухгалтеру сільської ради використати на проведення громадських робіт кошти сільського бюджету в сумі 7808 грн., в т.ч. 6400 грн. на оплату праці, та 1408 на нарахування на оплату праці.
  3. Надати до Старобільського районного центру зайнятості прийняте рішення і обсяги коштів, необхідних для фінансування організації громадських робіт.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та комунальної власності.
 
Сільський головаВ.А. Цукур