рішення 13 сесії 7 скликання №13/13 від 21 лютого 2017 року

24.02.2017

 gerb_black and white 
 УКРАЇНА 
 ВЕРХНЬОПОКРОВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА 
 СТАРОБІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
 

тринадцята сесія сьомого скликання

 
 

РІШЕННЯ

 
від 21 лютого  2017 року

     №13/13

с.Верхня Покровка
Про  надання дозволу Верхньопокровській сільській раді на виготовлення детального плану території та проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр..Рисухіній Оксані Василівні. 
Розглянувши заяву гр. Рисухіної Оксани Василівни про надання дозволу на виготовлення детального плану території Верхньопокровській сільській раді та проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, враховуючи висновок  постійної комісії з регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись статтями 12, 118, 121, 122  Земельного кодексу України, ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 50 Закону України «Про землеустрій»,ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія сільської ради
 ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Верхньопокровській сільській раді  на розроблення детального плану території .

2. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.. Рисухіній Оксані Василівні для ведення особистого селянського господарства(під господарськими будівлями і дворами)  із земель сільськогосподарського призначення, орієнтовною загальною  площею 1,5 га.,  в тому числі :

  • Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства(обслуговування нежитлового приміщення(ПТО)) орієнтовною площею – 0,55 га., за рахунок земель сільськогосподарського призначення(01.13-для іншого сільськогосподарського призначення), яка розташована за адресою: Луганська обл., Старобільський р-н., с. Верхня Покровка, вул..Молодіжна, 1-А, знаходиться на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Верхньопокровській сільській раді Старобільського району Луганської області;
  • Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства(обслуговування нежитлового приміщення (гараж мехотряда)) орієнтовною площею – 0,60 га.,   за рахунок земель сільськогосподарського призначення(01.13-для іншого сільськогосподарського призначення), яка розташована за адресою: Луганська обл., Старобільський р-н., с. Верхня Покровка, вул..Молодіжна, 1-Г, знаходиться на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Верхньопокровській сільській раді Старобільського району Луганської області;
  • Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства(обслуговування нежитлового приміщення (контора мехотряда)) орієнтовною площею – 0,35 га.,    за рахунок земель сільськогосподарського призначення(01.13-для іншого сільськогосподарського призначення), яка розташована за адресою: Луганська обл., Старобільський р-н., с. Верхня Покровка, вул..Молодіжна, 1-В, знаходиться на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Верхньопокровській сільській раді Старобільського району Луганської області;

3. Замовником на виконання детального плану території визнати Верхньопокровську сільську раду.

4. Інвестором з фінансування робіт з розробки детального плану території визнати гр..Рисухіну Оксану Василівну.

5. Гр. Рисухіній Оксані Василівні  :

5.1   Замовити детальний план території та проект землеустрою щодо реєстрації права власності на земельні ділянки в організації, яка отримала ліцензію на проведення відповідних робіт,  згідно з чинним  законодавством .

5.2   Після виготовлення детального плану території надати його на громадські слухання, з метою врахування зауважень на внесення пропозиції громадськості,  та на  затвердження сесією сільської ради.

5.3. Після виготовлення проекту землеустрою надати його на затвердження сесії сільської ради.

6. Рішення 9 сесії 7 скликання Верхньопокровської сільської ради,   №09/08, №09/10, №09/11, від 21 жовтня 2016 року вважати втративши силу.  

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 
Сільський головаВ.А. Цукур