УКРАЇНА
Верхньопокровська сільська рада
Старобільського району
Луганської області
XVIII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/10/2017 року№18/04с. Верхня Покровка
«Про затвердження Положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Верхня Покровка Верхньопокровської сільської ради».

Керуючись ст.ст. 26, 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи лист Старобільської місцевої прокуратури №114/383917-вих від 17.08.2017 року, з метою належного утримання та розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури села Верхня Покровка Верхньопокровської сільської ради, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Верхня Покровка Верхньопокровської сільської ради згідно Додатку 1.
  2. Звернутись до органів державного архітектурно-будівельного контролю з вимогою відмовляти в реєстрації декларацій про готовність об’єктів до експлутатації в разі неукладення договору пайової участі.
  3. Дане рішення набирає чинності з дня його опублікування на веб-сайтi Верхньопокровської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію сільської ради  з питань  соціально-економічного  розвитку, бюджету і фінансів.
Сільський голова В.А. Цукур

Додатки :

Положення про пайову участь замовників будівництва