УКРАЇНА
Верхньопокровська сільська рада
Старобільського району
Луганської області
XXI сесія СЕСІЯ VII скликання СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 19/12/2017 року№21/14село Верхня Покровка
Про надання дозволу на коригування проектно- кошторисної документації на освітлення вулиць Центральна, Соснова, Лугова та Молодіжна в селі Верхня Покровка Старобільського району Луганської області та проходження експертизи проектно-кошторисної документації.

Заслухавши інформацію Верхньопокровського сільського голови Цукур В.А. що в зв’язку з підвищенням цін та заробітної плати виникла необхідність коригування проектно-кошторисної документації на освітлення вулиць Центральна, Соснова, Лугова та Молодіжна в селі Верхня Покровка Старобільського району Луганської області та проходження експертизи проектно-кошторисної документації, керуючись вимогами статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Верхньопокровська сільська рада

В и р і ш и л а:

     1.Надати дозвіл на коригування проектно-кошторисної документації на освітлення вулиць Центральна,  Соснова, Лугова та Молодіжна в селі Верхня Покровка Старобільського району Луганської області та проходження експертизи проектно-кошторисної документації.

  1. Після отримання позитивного експертного звіту, відкориговану проектно-кошторисну документацію на освітлення вулиць Центральна,  Соснова, Лугова та Молодіжна в селі Верхня Покровка Старобільського району Луганської області подати на розгляд та затвердження на сесію ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань бюджету, фінансів та комунальної власності .
Сільський голова В. А. Цукур