УКРАЇНА
Верхньопокровська сільська рада
Старобільського району
Луганської області
XXIII (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/04/2018 року№23/05село Верхня Покровка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. *************.

Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 33, 118, Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. **********************, який мешкає: с. Верхня Покровка, вул.. ************** Верхньопокровська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл гр.*********************дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0.2500 га.(рілля) ( остаточний розмір земельної ділянки визначити проектом землеустрою) для ведення особистого селянського господарства, яка розташована: с. Верхня Покровка, вул.. **********************
  2. Розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки увласність замовити в організації, яка є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до чинного законодавства.
  3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьпогодити відповідно до ст. 186 -1 Земельного кодексу України.
  4. Земельну ділянку зареєструвати відповідно до Закону України « Про Державний земельний кадастр».
  5. Погоджений проект землеустрою подати на розгляд і затвердження до сесії Верхньопокровської сільської ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань економічного розвитку, земельних відносин, екології та адміністративно територіального устрою.

 

 

Сільський голова В. А. Цукур