УКРАЇНА
Верхньопокровська сільська рада
Старобільського району
Луганської області
XXIII (позачергова) СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/04/2018 року№23/06село Верхня Покровка
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. **************

Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 33, 118, Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. ***************, яка мешкає: с. Верхня Покровка, вул.*********************, Верхньопокровська сільська рада

  1. Надати дозвіл гр.********************* дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтованою площею 0,7100 га.(рілля) (остаточний розмір земельної ділянки визначити проектом землеустрою) для ведення особистого селянського господарства, яка розташована: с. Верхня Покровка, вул..******************.
  2. Розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки увласність замовити в організації, яка є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до чинного законодавства.
  3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьпогодити відповідно до ст. 186 -1 Земельного кодексу України.
  4. Земельну ділянку зареєструвати відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр».
  5. Погоджений проект землеустрою подати на розгляд і затвердження до сесії Верхньопокровської сільської ради.
  6. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань економічного розвитку, земельних відносин, екології та адміністративно територіального устрою.

 

 

 

Сільський голова В. А. Цукур