УКРАЇНА
Верхньопокровська сільська рада
Старобільського району
Луганської області
XXVII СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 24/09/2018 року№27/03село Верхня Покровка
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Старобільській районні раді.

Розглянувши клопотання в.о. голови Старобільської районної ради про необхідність надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га в постійне користування для обслуговування об’єкту – комунального закладу «Верхньопокровський сільський Будинок культури» за адресою: с. Верхня Покровка, вул Молодіжна, буд.11 за рахунок земель житлової та громадської забудови на території Верхньопокровської сільської ради, керуючись статтями 12, 39, 92, 116, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Верхньопокровська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Дати дозвіл Старобільській районній раді Луганській області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5 га в постійне користування для обслуговування об’єкту – комунального закладу «Верхньопокровський сільський Будинок культури» за адресою: с. Верхня Покровка, вул Молодіжна, буд.11 за рахунок земель житлової та громадської забудови на території Верхньопокровської сільської ради Старобільського району Луганської області.
  2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування виготовити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного розвитку, земельних відносин, екології та адміністративно територіального устрою.
Сільський голова В. А. Цукур